My World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Picaturi calde sau reci?

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Lara Atlantide

Lara Atlantide


feminin
Numarul mesajelor : 60
Data de inscriere : 12/12/2008

Picaturi calde sau reci? Empty
MesajSubiect: Picaturi calde sau reci?   Picaturi calde sau reci? Icon_minitimeSam Dec 13, 2008 2:53 pm

Lara veni in graba la baie, se dezbraca si deschise robinetul cu apa rece, tresarind atunci cand apa ii atingea ranile.
Sus In jos
Adahaki

Adahaki


feminin
Numarul mesajelor : 139
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/12/2008

Picaturi calde sau reci? Empty
MesajSubiect: Re: Picaturi calde sau reci?   Picaturi calde sau reci? Icon_minitimeDum Dec 14, 2008 4:49 pm

Pamantul tremura cand usa de la baie cazu.
-Upssss...Nu am fost eu!zise Adahaki plecand spre o cabina.
Sus In jos
Hitomi

Hitomi


feminin
Numarul mesajelor : 58
Varsta : 29
Localizare : In the HELL
Data de inscriere : 26/12/2008

Picaturi calde sau reci? Empty
MesajSubiect: Re: Picaturi calde sau reci?   Picaturi calde sau reci? Icon_minitimeVin Dec 26, 2008 5:19 pm

Hitomi intra intr-o cabina....:
- ah...ce bine este sa faci un dus.....mai ales dupa o zi plina de peripetii.....umm..dar de ce este usa scoasa din balamale?!?...hihi.....in fine....ce mai coteaza...hihi......
Sus In jos
Alethia Spitz

Alethia Spitz


feminin
Numarul mesajelor : 43
Data de inscriere : 27/10/2009

Picaturi calde sau reci? Empty
MesajSubiect: Re: Picaturi calde sau reci?   Picaturi calde sau reci? Icon_minitimeLun Apr 02, 2012 4:40 pm

Intru in baie. Dau drumul la apa calda si apoi la apa rece. Imi reglez apa cat sa fie calduta si intru in cada.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Picaturi calde sau reci? Empty
MesajSubiect: Re: Picaturi calde sau reci?   Picaturi calde sau reci? Icon_minitime

Sus In jos
 
Picaturi calde sau reci?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
My World :: ~RPG~ :: Caminul :: Baile fetelor-
Mergi direct la: