My World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Intamplari amuzante din tabere

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Tamaki
Admin
Tamaki


feminin
Numarul mesajelor : 197
Localizare : pe Venus
Data de inscriere : 25/11/2008

Intamplari amuzante din tabere Empty
MesajSubiect: Intamplari amuzante din tabere   Intamplari amuzante din tabere Icon_minitimeVin Dec 12, 2008 9:56 pm

Intamplari amuzante din tabere 934480 Etto...
-Eu si cu o colega O_Omai nebune...ne trezeam dimineata,cam pe la 5 si puneam pe clantele de la usi pasta de dinti...in doua zile am terminat doua paste de dinti ...pe urma luam de la alte fete...
-intr-o seara a fost bun domnu' sofer de pe micro si ne-a dus (numai pe fete) la magazin fara sa stie doamnele profesoare...si n-em luat tot felul de prostii:pepsi...vreo 3 sticle la 2,5 litri...chipsuri and etc...seara veneau baieti pe la geamuri si se rugau de noi sa le dam si lor...dar noi nu le dadeam si faceau aia ca toti dracii...dupa vreo 20 de minute am vrut sa ies afara dar n-am apucat sa ies bine ca un baiat ,Alex a inceput sa ma sacaie cu blitzul de la aparat...am vazut numai stele verzi Intamplari amuzante din tabere 6493
-nu m-am dus vreo doua zile la toaleta pentru ca mie mi se parea ca se misca toaleteleO_O cam ciudat...cred ca am rau de toalete miscatoare Intamplari amuzante din tabere 176799
Sus In jos
http://myworld.forumulmeu.ro
Reiji
Admin
Reiji


masculin
Numarul mesajelor : 235
Data de inscriere : 10/12/2008

Intamplari amuzante din tabere Empty
MesajSubiect: Re: Intamplari amuzante din tabere   Intamplari amuzante din tabere Icon_minitimeVin Dec 12, 2008 10:05 pm

Tari fazele =))
Huh dar hai sa zic cam ce s-a intamplat amuzant prin asta de anu asta:
-Pai de la bataie cu perne prin paturi , am rupt unul =))
-ni s-a infundat WC ca eram toti constipati si daca a facut carnatu pre gros =)) saracu Wc , si acum ma apuca rasu de la rahatii plutitori din WC :)) si cand aveam nevoie daca trageam apa se umplea Wc si plutea rahatii , si toate alea , plus ca mirosea =))
-Da yo am gasit un melc si l-am luat in camera a si dormit acolo , si profa nu stia , ea l-a vazut cand i-am dat drumu ca trebuia sa plecam acasa:)) a da l-am sarutat de fata cu una si a luat-o aia la fuga speriata=)) si daca ma apropiam cu el de ea zbiera =))
-Am prins o soparla si m-a vazut profa Intamplari amuzante din tabere 665910 si cica:da-i drumu ca-i veninoasa , eh veninoasa pe naiba Intamplari amuzante din tabere 665910 , a trebuit sa-i dau drumu Intamplari amuzante din tabere 665910
-Daca fluieram si strangeam toti cainii de acolo si ma jucam cu ei , ea zicea: sa te speli cu sapun blabla dupa ce termini , si vai ca bag mana in gura cainelui e si?Of dar le-a zis parintilor mei sa ma fac m edic veterinar =)) ca tot ce misca preindeam si cica zicea profa ca trag animalele la mine =))
Sus In jos
 
Intamplari amuzante din tabere
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Intamplari funny
» Tabere de vara

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
My World :: Life :: Tabere-
Mergi direct la: