My World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Naruto-Style

In jos 
+2
Tamaki
Hinata
6 participanți
AutorMesaj
Hinata

Hinata


feminin
Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 11/12/2008

Naruto-Style Empty
MesajSubiect: Naruto-Style   Naruto-Style Icon_minitimeJoi Dec 11, 2008 10:22 am

Naruto...
parerea mea?
Pot spune ca acest anime mi-a schimbat viata. Naruto-Style 194386
Ce-mi place:
Personajele
Openingurile
Grafica
Este si romantic faptul cum se indragostesc personajele...actiune,bineinteles cand se lupta...este si funny cand face cineva ceva gresit li se schimba fetele.
Ce nu-mi place:
Nu isi schimba hainele, raman aceleasi.


Una lume ma crede prea obsedata de acest anime...Nu neaparat.Mai imi plac si altele.
Ma bucur ca Naruto a aparut si pe Animax Naruto-Style 379398

Parerea voastra?
Sus In jos
Tamaki
Admin
Tamaki


feminin
Numarul mesajelor : 197
Localizare : pe Venus
Data de inscriere : 25/11/2008

Naruto-Style Empty
MesajSubiect: Re: Naruto-Style   Naruto-Style Icon_minitimeJoi Dec 11, 2008 10:25 am

Naruto-Style 194386 adorr acesta anime...imi place absolut TOT Naruto-Style 379398 dar trebuie sa ma mai uit ca nu m-am uitat la prea multe episoade...doar vreo 60 T_T
PErsonajele mele preferate sunt Tsunade si Kakashi Naruto-Style 934480
Sus In jos
http://myworld.forumulmeu.ro
Adahaki

Adahaki


feminin
Numarul mesajelor : 139
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/12/2008

Naruto-Style Empty
MesajSubiect: Re: Naruto-Style   Naruto-Style Icon_minitimeJoi Dec 11, 2008 9:38 pm

Perere:
Imi place la nebunie!adica personajele sunt foarte tari!povestea,de asemenea.
timiditatea Hinatei este wow!amuzamentul lui naruto!Sakura care umba dupa sasuke,sasuke care nu baga in seama pe nimeni!Kakashi si cartile lui!pot continua asa pana maine...
Personajele mele preferate:
1.Ino
2.Hinata
3.Naruto
4.Neji
5.Tsunade
6.Kakashi
7.Shizune
8.shikamaru
9.Temari
10.TenTen
Personajele care imi provoaca...rau:
1.Sasuke
2.Sakura
Sus In jos
Kirsty

Kirsty


feminin
Numarul mesajelor : 69
Data de inscriere : 12/12/2008

Naruto-Style Empty
MesajSubiect: Re: Naruto-Style   Naruto-Style Icon_minitimeVin Dec 12, 2008 4:23 pm

Mai am vazut vreo 34 de episoade care m-au plictisit fiecare din ce in ce mai mult.Ce ma tinea treaza era comedia ,atat si da my hot boys kankuro and gaara .Grafica e bunicica .am vazut si naruto shippuden care din cate stiu eu e ca un fel de continuare sau asa ceva.Ma rog.Ideea e ca nu sunt o prea mare fana da' nici nu il detest.
Sus In jos
Maria Kurenai

Maria Kurenai


feminin
Numarul mesajelor : 7
Varsta : 29
Localizare : Japan
Stare de spirit : crazy
Data de inscriere : 24/01/2009

Naruto-Style Empty
MesajSubiect: Re: Naruto-Style   Naruto-Style Icon_minitimeSam Ian 24, 2009 2:25 pm

Mi se pare un anime destul de slabut.Grafica e bunicica, insa nu e de anime, personajele sincer ma seaca, nu am vazut nicio personalitate noua.Povestea..nu stiu ce sa zic...e usor cam clasica..
Nota 5...scuze fanilor T.T'
Sus In jos
Asasuny

Asasuny


feminin
Numarul mesajelor : 25
Data de inscriere : 01/01/2009

Naruto-Style Empty
MesajSubiect: Re: Naruto-Style   Naruto-Style Icon_minitimeDum Ian 25, 2009 2:01 pm

Maria Kurenai a scris:
Mi se pare un anime destul de slabut.Grafica e bunicica, insa nu e de anime, personajele sincer ma seaca, nu am vazut nicio personalitate noua.Povestea..nu stiu ce sa zic...e usor cam clasica..
Nota 5...scuze fanilor T.T'
ai vazut noua serie naruto care se numeste naruto shippuden?

Parere despre naruto(animeul):
Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sssssssssuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppppppppppppeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!Mi-a schimbat complet personalitatea.Multumita lui, acum nu mai plang la orce imi zic colegi, pot sa trag cu pumni in ceilalti,si pot rezista la filme horrore.Toate sunt super! Dar cel mai super a fost Naruto shippuden , cand gaara a fost omorat sau cand naruto a tebui sa se antreneze cu o broasca verde.
Personajele mele preferate:
1.naruto( Naruto-Style 194386 e cel mai tare!)
2.gaara(cand sa facut bun si adevenit prietenul lui naruto)
3.sakura ( doar in shippuden)
4.Temari
5.Kakashi
si mai sunt si alti!
Personajele pe care le urasc:
1.Sasuke! (nu le inteleg pe fete , cei asa de atragator la el? chiar el a vrut sa distruga satul ascuns frunza!)
2.Lee ( e prea fraier si in plus ca exagereaza cam mult. adica, 200 de flotari in maini, 500 de alergari incojarant satul ascuns frunza)
3.Ino ( e prea vorbareata!)
4.Orochimaru
5.Kabuto
7.Cei din satul sunet
si alti!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Naruto-Style Empty
MesajSubiect: Re: Naruto-Style   Naruto-Style Icon_minitime

Sus In jos
 
Naruto-Style
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
My World :: Diverse :: Anime-
Mergi direct la: