My World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Parintii vostrii

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Tamaki
Admin
Tamaki


feminin
Numarul mesajelor : 197
Localizare : pe Venus
Data de inscriere : 25/11/2008

Parintii vostrii Empty
MesajSubiect: Parintii vostrii   Parintii vostrii Icon_minitimeMier Noi 26, 2008 9:48 pm

Cum vi se par parintii vostri
Ai mei sunt super de treaba
ma lasa sa stau la pc cat vreau
nu ma obliga sa invat cum patesc altii
ma lasa sa fac ce vreau
cateodata ma cam enerveaza pentru ca imi spune ca sunt prea "cuminte" si prea retrasa si vor sa ma care peste tot si urasc asta cam atat Parintii vostrii 949707
Sus In jos
http://myworld.forumulmeu.ro
Mikato_Okimicki

Mikato_Okimicki


feminin
Numarul mesajelor : 119
Data de inscriere : 11/12/2008

Parintii vostrii Empty
MesajSubiect: Re: Parintii vostrii   Parintii vostrii Icon_minitimeJoi Dec 11, 2008 1:44 pm

Pe ai mei ii iubesc foarte mult,desi ma enervez cateodata.Tata imi face program cat sa stau la calculator,mama imi tot zice sa invat...In ochii lor sunt cuminte de aceea atunci cand fac cate o boacana pedeapsa dureaza decat o zi sau doua.Uneori ma cam fac de ras in fata colegilor,in special mama.Hmm....cam atata...
Sus In jos
Kyoko Takeo

Kyoko Takeo


feminin
Numarul mesajelor : 45
Varsta : 28
Localizare : Timisoara
Stare de spirit : nervi :)
Data de inscriere : 11/12/2008

Parintii vostrii Empty
MesajSubiect: Re: Parintii vostrii   Parintii vostrii Icon_minitimeVin Dec 12, 2008 9:40 am

Thoamne...
Mama-E enervanta ca-i zic "mumie" in loc de "mama"...Desi poate fi buna pentru ca nu ma pune sa invat si nu o intereseaza notele mele...Si pe mine ma obliga sa mai ies din casa...Vara trecuta imi zicea sa ies la aer da' eo stateam pana ce se termina Mesaje de Dincolo
Tata-E cel mai bun tata din lume Parintii vostrii 194386 ...Atata rad cu el de nu mai pot...Deci...Seamana cu bunica(din partea lui)...Si ea e o bunica buna si as sta la ea vara decat la cealalta da' nu vrea mama ca are catei cu care sta in casa Parintii vostrii 665910 ...Deci...Tin mai mult cu tata^^
Sus In jos
http://animehellsing.3xforum.ro
Continut sponsorizat





Parintii vostrii Empty
MesajSubiect: Re: Parintii vostrii   Parintii vostrii Icon_minitime

Sus In jos
 
Parintii vostrii
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
My World :: Life :: Familie-
Mergi direct la: