My World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ce faceti in timpul liber?

In jos 
+2
Hinata
Tamaki
6 participanți
AutorMesaj
Tamaki
Admin
Tamaki


feminin
Numarul mesajelor : 197
Localizare : pe Venus
Data de inscriere : 25/11/2008

Ce faceti in timpul liber? Empty
MesajSubiect: Ce faceti in timpul liber?   Ce faceti in timpul liber? Icon_minitimeMier Noi 26, 2008 9:31 pm

Well...eu in timpul liber stau la pc,ma plimb printre stalpii de la Elba,ma joc tennis sau inalt zmee cu prietenii-___-cam de copii mici dar imi place,mai ales cand se intepeneste prin copaci,cabluri etc
Sus In jos
http://myworld.forumulmeu.ro
Hinata

Hinata


feminin
Numarul mesajelor : 12
Data de inscriere : 11/12/2008

Ce faceti in timpul liber? Empty
MesajSubiect: Re: Ce faceti in timpul liber?   Ce faceti in timpul liber? Icon_minitimeJoi Dec 11, 2008 9:57 am

In general vara merg la plaja cu prietenii sau iesim pe afara la o inghetata iar...iarna,cand ninge facem oameni de zapada si ne batem cu bulgari
Sus In jos
Adahaki

Adahaki


feminin
Numarul mesajelor : 139
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/12/2008

Ce faceti in timpul liber? Empty
MesajSubiect: Re: Ce faceti in timpul liber?   Ce faceti in timpul liber? Icon_minitimeJoi Dec 11, 2008 4:35 pm

cand ploua stau la pc,tv sau fac puzzeluri.Vara iesim cu rolele sau mergem in parc iar iarna facem cazemate,oameni de zapada sau ne batem cu bulgarii
Sus In jos
Kyoko Takeo

Kyoko Takeo


feminin
Numarul mesajelor : 45
Varsta : 28
Localizare : Timisoara
Stare de spirit : nervi :)
Data de inscriere : 11/12/2008

Ce faceti in timpul liber? Empty
MesajSubiect: Re: Ce faceti in timpul liber?   Ce faceti in timpul liber? Icon_minitimeVin Dec 12, 2008 9:57 am

Vara si iarna(asta) sunt la bunica Ce faceti in timpul liber? 610374 ...Deci ma distrez cu varameo care rade non-stop...Am sa ma dau cu sania in parau si o sa ma bantuie vecina lu' bunica...Mai departe nu mai stiu...Am sa ma plimb prin sat la bunica etc...
Sus In jos
http://animehellsing.3xforum.ro
Tamaki
Admin
Tamaki


feminin
Numarul mesajelor : 197
Localizare : pe Venus
Data de inscriere : 25/11/2008

Ce faceti in timpul liber? Empty
MesajSubiect: Re: Ce faceti in timpul liber?   Ce faceti in timpul liber? Icon_minitimeVin Dec 12, 2008 12:56 pm

Citat :
si o sa ma bantuie vecina lu' bunica..
O_O Cum sa va bantuie?=)) vreau si eu
Sus In jos
http://myworld.forumulmeu.ro
Kirsty

Kirsty


feminin
Numarul mesajelor : 69
Data de inscriere : 12/12/2008

Ce faceti in timpul liber? Empty
MesajSubiect: Re: Ce faceti in timpul liber?   Ce faceti in timpul liber? Icon_minitimeVin Dec 12, 2008 4:44 pm

eu stau la pc ,ma duc pe acasa la diriginta mea si mai discutam,ma duc la shopping sau am grija de pisica lu matusica mea.
Sus In jos
Lara Atlantide

Lara Atlantide


feminin
Numarul mesajelor : 60
Data de inscriere : 12/12/2008

Ce faceti in timpul liber? Empty
MesajSubiect: Re: Ce faceti in timpul liber?   Ce faceti in timpul liber? Icon_minitimeVin Dec 12, 2008 9:41 pm

Eu o invat pe mamae engleza si sa umble pe calculator...
Vad daca sunt chemata la datorie pe forumurile pe care sunt administrator sau moderatoare...
Fac rendere si ce mai imi trece prin minte...
Pictez, desenez, scriu, fac tutoriale...

Nu imi petrec intr-un mod anume timpul liber!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce faceti in timpul liber? Empty
MesajSubiect: Re: Ce faceti in timpul liber?   Ce faceti in timpul liber? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce faceti in timpul liber?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» CE trebuie sa faceti

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
My World :: Life :: Timp liber-
Mergi direct la: