My World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Hello!!!!!^^

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Maria Kurenai

Maria Kurenai


feminin
Numarul mesajelor : 7
Varsta : 29
Localizare : Japan
Stare de spirit : crazy
Data de inscriere : 24/01/2009

Hello!!!!!^^ Empty
MesajSubiect: Hello!!!!!^^   Hello!!!!!^^ Icon_minitimeSam Ian 24, 2009 2:10 pm

Heya!
Ma numesc Delia, sunt din Bacau si am 14 ani.Anime'urile mele preferate sunt Kiddy Grade, Spiral, Death note, Paradise kiss, Vampire knight, Gravitation si Kaleido star...citesc manga...favorita mea e Boku ni natta watashi dupa care imi mai plac Bitter Virgin si Desire Climax.Ador tot ce tine de Japonia...sunt fana An Cafe si T.A.T.U ^^...ascult cam orice inafara de manele si populara...sunt in zodia balanta, culorile mele favorite sunt mov, galben si roz...si sunt moarta dupa pisici
Sunt o fire prietenoasa, uneori calma care cauta mereu noi aventuri.Urasc oamenii falsi cu aere de superioritate si pe cei laudarosi.Citesc carti, scriitorul meu preferat e Paulo Coelho iar cartea mea favorita este ''Veronika se hotaraste sa moara''
Imi place sa'mi petrec timpul alaturi de prieteni sau pe net, in general pe mess sau forumuri ^^
Personajele mele favorite din anime'uri sunt Eclair din Kiddy Grade, Ayumu Narumi din Spiral si Light din Death note.Din manga o prefer pe Mio din Desire Climax si Itou din Boku ni Natta Watashi
Imi place 'sa ma joc' prin programe de editat poze.Sunt de asemenea o maniaca a AMV'urilor si a ficurilor.
Sper sa ne intelgeeeem!!!
Sus In jos
Tamaki
Admin
Tamaki


feminin
Numarul mesajelor : 197
Localizare : pe Venus
Data de inscriere : 25/11/2008

Hello!!!!!^^ Empty
MesajSubiect: Re: Hello!!!!!^^   Hello!!!!!^^ Icon_minitimeMar Ian 27, 2009 9:31 pm

Hy Delia...Bine ai venit pe forum^_^ Happy posting si sper sa te distrezi

P.S.n-am mai intrat demul pe-aici, sorry
Sus In jos
http://myworld.forumulmeu.ro
 
Hello!!!!!^^
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
My World :: Membrii :: Welcome-
Mergi direct la: